Πλαφονιέρα Osculati Δίφωτη Inox - Λευκό
Κωδικός προϊόντος
1011558
Τιμή hellenicblue
27,61 €
Προτ. Λιανική
32,19 €
Πλαφονιέρα από την εταιρεία Osculati, κατασκευασμένη από ανοξείδωτο ατσάλι AISI 316. Διαθέτει διπλή κατεύθυνση φωτός και τοποθετείται με κρυφές βίδες. Έχει αντοχή IP 67.
Κατηγορία: Πλαφονιέρες
| Μάρκα | Osculati |
|---|---|
| Αριθμός Led | 3 + 3 |
| Ένταση φωτισμού | 120 |
| Χρώμα Φωτός | Λευκό |
| Ισχύς Λαμπτήρα (Watt) | 0.6 |
| Τάση | 12-24 Volt |
| Χρώμα | Inox |
| Ύψος | 11 mm |
| Πλάτος | 16 mm |
| Μήκος | 10 cm |