Πλαφονιέρα Osculati Χρωμέ - Θερμό Λευκό
Κωδικός προϊόντος
1011541
Τιμή hellenicblue
11,03 €
Προτ. Λιανική
12,86 €
Πλαφονιέρα από την εταιρεία Osculati, με χρωμιωμένο φινίρισμα και αντοχή IP 67. Τοποθετείτε με κρυφές βίδες.
Κατηγορία: Πλαφονιέρες
| Μάρκα | Osculati |
|---|---|
| Αριθμός Led | 5 |
| Ένταση φωτισμού | 30 |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό 2800-3300K |
| Ισχύς Λαμπτήρα (Watt) | 0.4 |
| Τάση | 12 Volt |
| Χρώμα | Χρωμίου |
| Ύψος | 15.8 mm |
| Πλάτος | 18 mm |
| Μήκος | 80 mm |
| Λοιπά Χαρακτηριστικά | Γωνία δέσμης φωτός: 120ο |