Πλαφονιέρα Osculati Andromeda Στεγανή - Λευκό
Κωδικός προϊόντος
1011505
Τιμή hellenicblue
31,08 €
Προτ. Λιανική
36,23 €
Πλαφονιέρα Osculati, καινοτόμου σχεδιασμού από τεχνοπολυμερές, με χρωμιωμένο ορειχάλκινο μπροστινό πάνελ. Είναι κατάλληλη για τοποθέτηση σε εύφλεκτες επιφάνειες. Τοποθετείται οριζόντια ή κάθετα, διαθέτει εφέ φωτισμού και αντοχή IP 67.
Κατηγορία: Πλαφονιέρες
| Μάρκα | Osculati |
|---|---|
| Αριθμός Led | 5 x SMD |
| Ένταση φωτισμού | 50 |
| Χρώμα Φωτός | Λευκό |
| Ισχύς Λαμπτήρα (Watt) | 0.5 |
| Τάση | 12-24 Volt |
| Χρώμα | Ασημί |
| Ύψος | 16 mm |
| Πλάτος | 11 mm |
| Μήκος | 70 mm |