Πλαφονιέρα Osculati Αδιάβροχη - Θερμό Λευκό
Κωδικός προϊόντος
1011497
Τιμή hellenicblue
12,19 €
Προτ. Λιανική
14,21 €
Πλαφονιέρα από την εταιρεία Osculati, αδιάβροχη, κατασκευασμένη από ABS. Είναι κατάλληλη για μη χωνευτή τοποθέτηση και έχει αντοχή IP 67.
Κατηγορία: Πλαφονιέρες
| Μάρκα | Osculati |
|---|---|
| Αριθμός Led | 6 |
| Ένταση φωτισμού | 75 |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό 2800-3300K |
| Ισχύς Λαμπτήρα (Watt) | 1.2 |
| Τάση | 12-24 Volt |
| Διάμετρος | 48 mm (χωνευτό), 77 mm (εξωτερικά) |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ύψος | 23.4 mm |
| Λοιπά Χαρακτηριστικά | Γωνία δέσμης φωτός: 120ο |