Πλαφονιέρα Osculati Αδιάβροχη Inox - Ψυχρό Λευκό
Κωδικός προϊόντος
1011506
Τιμή hellenicblue
11,95 €
Προτ. Λιανική
13,93 €
Πλαφονιέρα από την εταιρεία Osculati, αδιάβροχη, κατασκευασμένη από ABS, με φινίρισμα από ανοξείδωτο ατσάλι σε σχήμα δακτυλίου. Έχει αντοχή IP 67.
Κατηγορία: Πλαφονιέρες
| Μάρκα | Osculati |
|---|---|
| Αριθμός Led | 6 |
| Ένταση φωτισμού | 95 |
| Χρώμα Φωτός | Ψυχρό Λευκό 6000-6500K |
| Ισχύς Λαμπτήρα (Watt) | 1.2 |
| Τάση | 12-24 Volt |
| Διάμετρος | 70 mm |
| Χρώμα | Inox |
| Ύψος | 8.9 mm |
| Λοιπά Χαρακτηριστικά | Γωνία δέσμης φωτός: 120ο |