Πλαφονιέρα AquaLED Περιστρεφόμενη 470 X 33mm - 12/24V
Κωδικός προϊόντος
1021281
Τιμή hellenicblue
31,89 €
Προτ. Λιανική
46,71 €
- Κάλυμμα αλουμίνιου
- Διαστάσεις: 470 X 33mm
- Χρώμα φωτισμού: Λευκό 4000K
- Τάση: 12 & 24V
- Ισχύ: 5.1W
- Προστασία: IP20
- Περιστροφή 180° με διακόπτη.
Κατηγορία: Πλαφονιέρες
| Μάρκα | AquaLED |
|---|---|
| Αριθμός Led | 30 |
| Ένταση φωτισμού | 4000 K |
| Χρώμα Φωτός | Λευκό |
| Ισχύς Λαμπτήρα (Watt) | 5.1 W |
| Τάση | 12-24 Volt |
| Πλάτος | 33 mm |
| Μήκος | 470 mm |