Πλαφονιέρα AquaLED Περιστρεφόμενη 225 X 33mm - 12/24V
Κωδικός προϊόντος
1021280
Τιμή hellenicblue
19,49 €
Προτ. Λιανική
23,60 €
- Κάλυμμα αλουμίνιου
- Διαστάσεις: 225 X 33mm
- Χρώμα φωτισμού: Λευκό 4000K
- Τάση: 12 & 24V
- Ισχύ: 1.95W
- Προστασία: IP20
- Περιστροφή 180° με διακόπτη.
Κατηγορία: Πλαφονιέρες
| Μάρκα | AquaLED |
|---|---|
| Αριθμός Led | 10 |
| Ένταση φωτισμού | 4000 K |
| Χρώμα Φωτός | Λευκό |
| Ισχύς Λαμπτήρα (Watt) | 1.95 W |
| Τάση | 12-24 Volt |
| Πλάτος | 33 mm |
| Μήκος | 225 mm |