Πλαφονιέρα Αδιάβροχη Led Μπλε Osculati 12V
Κωδικός προϊόντος
1011614
| Μάρκα | Osculati |
|---|---|
| Αριθμός Led | 5 |
| Ένταση φωτισμού | 11.4 Lumen |
| Χρώμα Φωτός | Μπλέ |
| Ισχύς Λαμπτήρα (Watt) | 0.4 |
| Τάση | 12 Volt |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ύψος | 10 mm |
| Πλάτος | 3.8 cm |
| Μήκος | 7 cm |