ΠΛΑΦΟΝΙΕΡA 4 LED ΧΩΝΕΥΤΗ ΨΥΧΡΟ ΛΕΥΚΟ
Κωδικός προϊόντος
1001244
Τιμή hellenicblue
10,12 €
Προτ. Λιανική
12,98 €
ΠΛΑΦΟΝΙΕΡΑ LED
Κατασκευασμένη από πολυκαρβονικό και πλαστικό ABS. Με 4 LED, Χωνευτής τοποθέτησης,με ψυχρό φως.
Κατάλληλο και για εξωτερικούς χώρους καθώς είναι αδιάβροχη. Η συσκευασία κάθε πλαφονιέρας περιέχει τόσο την λευκή όσο και την επιχρωμιωμένη στεφάνη.
Κατηγορία: Πλαφονιέρες
| Μάρκα | OEM |
|---|---|
| Αριθμός Led | 4 Led |
| Ένταση φωτισμού | 29 lumens |
| Χρώμα Φωτός | Ψυχρό Λευκό 6000-6500K |
| Ισχύς Λαμπτήρα (Watt) | 0,4 Watt |
| Τάση | 12 Volt |
| Διάμετρος | Εσωτερική 50mm / Εξωτερική 70mm |
| Χρώμα | Λευκό, Χρωμίου |
| Ύψος | 19 mm |
| Λοιπά Χαρακτηριστικά | Διατίθενται 1 στεφάνη λευκή και 1 στεφάνη επιχρωμιωμένη |