Παγομηχανή Vitrifrigo IM XT OCX2 HYDRO
Κωδικός προϊόντος
1037478
Τιμή hellenicblue
1.495,44 €
Προτ. Λιανική
1.622,50 €
Παγομηχανή Vitrifrigo IM XT OCX2 HYDRO
- 220V
- 24lt
- κατασκευασμένη από INOX AISI 316 συνδέεται και γεμίζει από το σύστημα ύδρευσης του σκάφους
- σύστημα STEELOCK το οποίο δίνει τη δυνατότητα για πόρτα εσωτερική (flush) ή εξωτερική (proud) χάρη στο μετακινούμενο πλαίσιο (sliding frame)
- το σύστημα STEELOCK Vent Position επιτρέπει την κυκλοφορία αέρα κατά τη διάρκεια μη λειτουργίας χάρη στο καινοτόμο κλείστρο STEELOCK
- αδιάβροχος (IP54) θερμοστάτης LED δυο λειτουργιών, (1) ON-OFF παραγωγής πάγου και (2) Mode καταψύκτη έως -18°C
- διαφανές δοχείο συλλογής πάγου
- εσωτερική ψυκτική μονάδα Danfoss
- παραγωγή πάγου: μέχρι 8 κιλά / 24 ώρες
- διαστάσεις ολικές ΠxΥxΒ [mm]: 416x546x555
- βάρος: 25kg
- σύστημα UV-C LED disinfection για καθαρότερο νερό κατόπιν παραγγελίας
Κατηγορία: Ηλεκτρικά Ψυγεία & Καταψύκτες
| Μάρκα | Vitrifrigo |
|---|---|
| Μονάδα Ψύξης | Εσωτερική |
| Τύπος | Παγομηχανή |
| Βάθος | 555 mm |
| Τάση | 230V/400V |
| Βάρος | 25 kg |
| Ύψος | 546 mm |
| Πλάτος | 416 mm |