Παγομηχανή Isotherm IceDrink White Inox
Κωδικός προϊόντος
1026635
Τιμή hellenicblue
1.553,58 €
Προτ. Λιανική
1.611,11 €
Το να σερβίρετε ποτό στο σκάφος είναι ωραίο, αλλά αν έχετε και πάγο είναι ακόμα καλύτερο. Η Indel Webasto σας δίνει αυτή την δυνατότητα με την νέα της γκάμα από παγομηχανές.
Παγομηχανή Isotherm IceDrink White Inox
- Όγκος: 12 λίτρα
- Παραγωγή πάγου / ημέρα: 8 Kg
- Εξωτερικές Διαστάσεις(ΥxΠxB): 63 x 37.5 x 46 cm
- Βάρος: 27 Kg
- Κατανάλωση: 180 W
- Τροφοδοσία: 230 V AC - 50Hz
Κατηγορία: Ηλεκτρικά Ψυγεία & Καταψύκτες
| Μάρκα | indel Webasto |
|---|---|
| Μονάδα Ψύξης | Εσωτερική |
| Τύπος | Παγομηχανή |
| Βάθος | 46 cm |
| Τάση | 230V AC |
| Βάρος | 27 Kg |
| Ύψος | 63 cm |
| Πλάτος | 37.5 cm |
| Κατανάλωση | 7.5 W/h |