Παγομηχανή Vitrifrigo IM CLASSIC REFILL P - 220V
Κωδικός προϊόντος
1006373
Τιμή hellenicblue
1.294,94 €
Προτ. Λιανική
1.438,80 €
Παγομηχανή IM CLASSIC, από την εταιρεία Vitrifrigo, κατασκευασμένη από ανοξείδωτο ατσάλι. Χρησιμοποιεί ένα σύστημα μηχανικής παραγωγής πάγου και ενσωματωμένο δοχείο νερού 7 λίτρων από το οποίο τροφοδοτείται με νερό, χωρίς να απαιτείται ξεχωριστή σύνδεση με το δίκτυο πόσιμου νερού του σκάφους.
Χαρακτηριστικά:
- Ημερήσια παραγωγή πάγου: Έως 8 Kg.
Κατηγορία: Ηλεκτρικά Ψυγεία & Καταψύκτες
| Μάρκα | Vitrifrigo |
|---|---|
| Χωρητικότητα Κατάψυξης | - |
| Χωρητικότητα Συντήρησης | - |
| Μονάδα Ψύξης | Εσωτερική |
| Τύπος | Παγομηχανή |
| Βάθος | 43.5 cm |
| Τάση | 220 Volt |
| Βάρος | 23 Kg |
| Ύψος | 64.1 cm |
| Πλάτος | 37 cm |
| Κατανάλωση | 180 W/h |