Παγομηχανή Vitrifrigo IM HYDRO XTP
Κωδικός προϊόντος
1012381
Τιμή hellenicblue
1.124,10 €
Προτ. Λιανική
1.249,00 €
Παγομηχανή IM HYDRO XTP, από την εταιρεία Vitrifrigo, κατασκευασμένη από ανοξείδωτο ατσάλι. Χρησιμοποιεί ένα σύστημα μηχανικής παραγωγής πάγου το οποίο τροφοδοτείται με νερό από το δίκτυο πόσιμου νερού του σκάφους.
Χαρακτηριστικά:
- Ημερήσια παραγωγή πάγου: Έως 8 Kg.
Κατηγορία: Ηλεκτρικά Ψυγεία & Καταψύκτες
| Μάρκα | Vitrifrigo |
|---|---|
| Χωρητικότητα Κατάψυξης | - |
| Χωρητικότητα Συντήρησης | - |
| Μονάδα Ψύξης | Εσωτερική |
| Τύπος | Παγομηχανή |
| Βάθος | 51.3 cm |
| Τάση | 220 Volt |
| Βάρος | 28 kg |
| Ύψος | 48.5 cm |
| Πλάτος | 38.7 cm |
| Κατανάλωση | 140 W/h |