Παγομηχανή Vitrifrigo IM HYDRO XT
Κωδικός προϊόντος
1012373
Τιμή hellenicblue
1.551,47 €
Προτ. Λιανική
1.647,00 €
Παγομηχανή IM HYDRO XT, από την εταιρεία Vitrifrigo, κατασκευασμένη από ανοξείδωτο ατσάλι. Χρησιμοποιεί ένα σύστημα μηχανικής παραγωγής πάγου το οποίο τροφοδοτείται με νερό από το δίκτυο πόσιμου νερού του σκάφους.
Χαρακτηριστικά:
- Ημερήσια παραγωγή πάγου: Έως 4 Kg.
Κατηγορία: Ηλεκτρικά Ψυγεία & Καταψύκτες
| Μάρκα | Vitrifrigo |
|---|---|
| Χωρητικότητα Κατάψυξης | - |
| Χωρητικότητα Συντήρησης | - |
| Μονάδα Ψύξης | Εσωτερική |
| Τύπος | Παγομηχανή |
| Βάθος | 37 cm |
| Τάση | 12 Volt |
| Βάρος | 26 Kg |
| Ύψος | 63 cm |
| Πλάτος | 38.7 cm |
| Κατανάλωση | - |