Παγομηχανή Vitrifrigo IM Classic OCX2 Refill - 220V
Κωδικός προϊόντος
1037328
Τιμή hellenicblue
1.584,16 €
Προτ. Λιανική
1.681,69 €
Η νέα γενιά παγομηχανών OCX2 της Vitrifrigo είναι πλέον διαθέσιμη. Διαθέσιμες σε δύο εκδόσεις (Hydro & Refill) θα καλύψουν κάθε πιθανή ανάγκη που μπορεί να υπάρχει σε οποιοδήποτε σκάφος. Η έκδοση Hydro έχει την δυνατότητα να συνδεθεί στο υπάρχον δίκτυο παροχής πόσιμου νερού ενώ η έκδοση Refill διαθέτει δικό της ενσωματωμένο δοχείο νερού 7 λίτρων.
Οι νέες παγομηχανές χρησιμοποιούν το καινοτόμο σύστημα Steelock που τους επιτρέπει να τοποθετούνται είτε εξωτερικά είτε χωνευτά στο έπιπλο. Επίσης το Steelock διαθέτει την λειτουργία Vent Position που επιτρέπει τον επαρκή εξαερισμό σε περιόδους μη χρήσης.
Ο αδιάβροχος led θερμοστάτης IP54 διαθέτει λειτουργία On/Off για την παραγωγή πάγου, λειτουργία κατάξυψης με ρύθμιση έως -18°C & για την έκδοση Refill ηλεκτρονικό φλοτέρ για την ένδειξη της στάθμης του νερού.
Οι νέες παγομηχανές χρησιμοποιούν το καινοτόμο σύστημα Steelock που τους επιτρέπει να τοποθετούνται είτε εξωτερικά είτε χωνευτά στο έπιπλο. Επίσης το Steelock διαθέτει την λειτουργία Vent Position που επιτρέπει τον επαρκή εξαερισμό σε περιόδους μη χρήσης.
Ο αδιάβροχος led θερμοστάτης IP54 διαθέτει λειτουργία On/Off για την παραγωγή πάγου, λειτουργία κατάξυψης με ρύθμιση έως -18°C & για την έκδοση Refill ηλεκτρονικό φλοτέρ για την ένδειξη της στάθμης του νερού.
Κατηγορία: Ηλεκτρικά Ψυγεία & Καταψύκτες
| Μάρκα | Vitrifrigo |
|---|---|
| Μονάδα Ψύξης | Εσωτερική |
| Τύπος | Παγομηχανή |
| Βάθος | 43.5 cm |
| Τάση | 220 Volt |
| Βάρος | 23 Kg |
| Ύψος | 70.2 cm |
| Πλάτος | 41.6 cm |
| Κατανάλωση | 180 W |