Παγομηχανή Vitrifrigo IM CLASSIC REFILL P - 12V
Κωδικός προϊόντος
1012354
Τιμή hellenicblue
1.584,16 €
Προτ. Λιανική
1.681,69 €
Παγομηχανή IM CLASSIC, από την εταιρεία Vitrifrigo, κατασκευασμένη από ανοξείδωτο ατσάλι. Χρησιμοποιεί ένα σύστημα μηχανικής παραγωγής πάγου και ενσωματωμένο δοχείο νερού 8 λίτρων από το οποίο τροφοδοτείται με νερό, χωρίς να απαιτείται ξεχωριστή σύνδεση με το δίκτυο πόσιμου νερού του σκάφους.
Χαρακτηριστικά
- Ημερήσια παραγωγή πάγου: Έως 4 Kg.
Κατηγορία: Ηλεκτρικά Ψυγεία & Καταψύκτες
| Μάρκα | Vitrifrigo |
|---|---|
| Χωρητικότητα Κατάψυξης | - |
| Χωρητικότητα Συντήρησης | - |
| Μονάδα Ψύξης | Εσωτερική |
| Τύπος | Παγομηχανή |
| Βάθος | 37 cm |
| Τάση | 12 Volt |
| Βάρος | 26 kg |
| Ύψος | 62.8 cm |
| Πλάτος | 38.7 cm |
| Κατανάλωση | 64 W/h |