Μπαλόνι Polyform G5 - 21.5 x 70.5 cm - Γκρι
Κωδικός προϊόντος
1028284
Τιμή hellenicblue
28,10 €
Προτ. Λιανική
31,20 €
Polyform G-series
Μπαλόνι Polyform G5 κατάλληλο για σκάφη έως 9m, σε γκρι χρώμα. Είναι κατασκευασμένο από μαλακό βινύλιο υψηλής ελαστικότητας και διαθέτει ραβδώσεις για επιπλέον ενίσχυση. Η πλήρωση με αέρα γίνεται απ' ευθείας χωρίς την αφαίρεση της τάπας της βαλβίδας.
- Διάμετρος: 21.5 cm
- Διάμετρος ματιού: 22 mm
- Μήκος: 70.5 cm
- Χρώμα: Γκρι
Προσοχή το χρώμα του αντικειμένου διαφέρει από την φωτογραφία.
Κατηγορία: Μπαλόνια
| Μάρκα | Polyform Norway |
|---|---|
| Όγκος | 19.3 L |
| Διάμετρος Ματιού Μπαλονιού | 22 mm |
| Άνωση Μπαλονιού | - |
| Διάμετρος | 21.5 cm |
| Βάρος | 1.5 Kg |
| Χρώμα | Γκρί |
| Μήκος | 70.5 cm |
| Κατάλληλο για σκάφος | Έως 9m |