Μπαλόνι Polyform G4 - 17 x 58.5 cm - Μαύρο
Κωδικός προϊόντος
1028281
Τιμή hellenicblue
21,16 €
Προτ. Λιανική
23,68 €
Polyform G-series
Μπαλόνι Polyform G4 κατάλληλο για σκάφη έως 7m, σε μαύρο χρώμα. Είναι κατασκευασμένο από μαλακό βινύλιο υψηλής ελαστικότητας και διαθέτει ραβδώσεις για επιπλέον ενίσχυση. Η πλήρωση με αέρα γίνεται απ' ευθείας χωρίς την αφαίρεση της τάπας της βαλβίδας.
- Διάμετρος: 17 cm
- Διάμετρος ματιού: 20 mm
- Μήκος: 58.5 cm
- Χρώμα: Μαύρο
Κατηγορία: Μπαλόνια
| Μάρκα | Polyform Norway |
|---|---|
| Όγκος | 9.9 L |
| Διάμετρος Ματιού Μπαλονιού | 20 mm |
| Άνωση Μπαλονιού | - |
| Διάμετρος | 17 cm |
| Βάρος | 1.1 Kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Μήκος | 58.5 cm |
| Κατάλληλο για σκάφος | Έως 7m |