Μπαλόνι Polyform G3 - 14.5 x 51.5 cm - Γκρι
Κωδικός προϊόντος
1028280
Τιμή hellenicblue
16,05 €
Προτ. Λιανική
17,96 €
Polyform G-series
Μπαλόνι Polyform G3 κατάλληλο για σκάφη έως 7m, σε γκρι χρώμα. Είναι κατασκε00υασμένο από μαλακό βινύλιο υψηλής ελαστικότητας και διαθέτει ραβδώσεις για επιπλέον ενίσχυση. Η πλήρωση με αέρα γίνεται απ' ευθείας χωρίς την αφαίρεση της τάπας της βαλβίδας.
- Διάμετρος: 14.5 cm
- Διάμετρος ματιού: 16 mm
- Μήκος: 51.5 cm
- Χρώμα: Γκρι
Προσοχή το χρώμα του αντικειμένου διαφέρει από την φωτογραφία.
Κατηγορία: Μπαλόνια
| Μάρκα | Polyform Norway |
|---|---|
| Όγκος | 6.6 L |
| Διάμετρος Ματιού Μπαλονιού | 16 mm |
| Άνωση Μπαλονιού | - |
| Διάμετρος | 14.5 cm |
| Βάρος | 0.8 Kg |
| Χρώμα | Γκρί |
| Μήκος | 51.5 cm |
| Κατάλληλο για σκάφος | Έως 7m |