Μπαλόνι Polyform F2 - 22 x 61 cm - Λευκό
Κωδικός προϊόντος
1000324
Τιμή hellenicblue
35,71 €
Προτ. Λιανική
42,16 €
Polyform F-series
Τα κυλινδρικά μπαλόνια της εταιρείας Polyform Norway προσφέρονται σε διάφορα μεγέθη και χρώματα ώστε να ταιριάζουν σε όλα τα σκάφη από το πιο μικρό έως το πιο μεγάλο. Η σειρά F της Polyform Norway έχει θέσει το νέο πρότυπο για την κατασκευή μπαλονιών βαρέως τύπου τα τελευταία 60 χρόνια. Η νέα γενιά πλεόν κατασκευάζεται με την μοναδική τεχνολογία Polymatiq. Η υψηλή αντοχή στην θραύση έρχεται να συμπληρωθεί από τα ενισχυμένα μάτια του μπαλονιού που έχουν δοκιμαστεί για την αντοχή και την ελαστικότητα τους σε θερμοκρασίες από -30°C έως 50°C.
Κατηγορία: Μπαλόνια
| Μάρκα | Polyform Norway |
|---|---|
| Όγκος | 16 L |
| Διάμετρος Ματιού Μπαλονιού | 28 mm |
| Διάμετρος | 22 cm |
| Βάρος | 1.75 Kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Μήκος | 61 cm |
| Κατάλληλο για σκάφος | Έως 9m |