Μπαλόνι Polyform A1 - 29.5 x 38 cm - Λευκό
Κωδικός προϊόντος
1000360
Τιμή hellenicblue
28,31 €
Προτ. Λιανική
32,52 €
Polyform A-series
Τα στρογγυλά μπαλόνια της εταιρείας Polyform Norway προσφέρονται σε διάφορα μεγέθη και χρώματα ώστε να ταιριάζουν σε όλα τα σκάφη από το πιο μικρό έως το πιο μεγάλο. Η σειρά A της Polyform Norway είναι εύκολα αναγνωρίσιμη από τα ενισχυμένα μάτια των μπαλονιών και την ποιότητα της κατασκευής που θέτει πλέον τα νέα στάνταρ στην αγορά.
Κατηγορία: Μπαλόνια
| Μάρκα | Polyform Norway |
|---|---|
| Όγκος | 13 L |
| Διάμετρος Ματιού Μπαλονιού | 22 mm |
| Άνωση Μπαλονιού | - |
| Διάμετρος | 29.5 cm |
| Βάρος | 2.1 Kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Μήκος | 38 cm |
| Κατάλληλο για σκάφος | Έως 5m |