Μπαλόνι Polyform G2 - 11 x 40.7 cm - Γκρι
Κωδικός προϊόντος
1028273
Τιμή hellenicblue
10,65 €
Προτ. Λιανική
11,80 €
Polyform G-series
Μπαλόνι Polyform G2 κατάλληλο για σκάφη έως 5m, σε γκρι χρώμα. Είναι κατασκευασμένο από μαλακό βινύλιο υψηλής ελαστικότητας, διαθέτει ραβδώσεις για επιπλέον ενίσχυση και η πλήρωση με αέρα γίνεται απ' ευθείας χωρίς την αφαίρεση της τάπας της βαλβίδας.
- Διάμετρος: 11 cm
- Διάμετρος ματιού: 13 mm
- Μήκος: 40.7 cm
- Χρώμα: Γκρι
Προσοχή το χρώμα του αντικειμένου διαφέρει από την φωτογραφία.
Κατηγορία: Μπαλόνια
| Μάρκα | Polyform Norway |
|---|---|
| Όγκος | 3.3 L |
| Διάμετρος Ματιού Μπαλονιού | 13 mm |
| Άνωση Μπαλονιού | - |
| Διάμετρος | 11 cm |
| Βάρος | 0.5 Kg |
| Χρώμα | Γκρί |
| Μήκος | 40.7 cm |
| Κατάλληλο για σκάφος | Έως 5m |