Μπαλόνι Polyform F8 - 37.5 x 144 cm - Μαύρο
Κωδικός προϊόντος
1028288
Τιμή hellenicblue
193,32 €
Προτ. Λιανική
216,24 €
Polyform F-series
Μπαλόνι Polyform F8 κατάλληλο για σκάφη έως 18m, σε μαύρο χρώμα. Είναι κατασκευασμένο από σκληρό βινύλιο υψηλής ελαστικότητας, ανθεκτικό σε όλες τις καιρικές συνθήκες και σε εύρος θερμοκρασιών από -20C έως +60C.
- Διάμετρος: 37.5 cm
- Διάμετρος ματιού: 28 mm
- Μήκος: 144 cm
- Χρώμα: Μαύρο
Κατηγορία: Μπαλόνια
| Μάρκα | Polyform Norway |
|---|---|
| Όγκος | 135 L |
| Διάμετρος Ματιού Μπαλονιού | 28 mm |
| Άνωση Μπαλονιού | - |
| Διάμετρος | 37.5 cm |
| Βάρος | 7.6 Kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Μήκος | 144 cm |
| Κατάλληλο για σκάφος | Έως 18m |