Μπαλόνι Polyform A7 - 110 x 142 cm - Μαύρο
Κωδικός προϊόντος
1028271
Τιμή hellenicblue
504,83 €
Προτ. Λιανική
564,68 €
Polyform A-series
Μπαλόνι Polyform A7 κατάλληλο για σκάφη έως 19m, σε μαύρο χρώμα. Είναι κατασκευασμένο από σκληρό βινύλιο υψηλής ελαστικότητας και είναι επίσης ανθεκτικό σε όλες τις καιρικές συνθήκες και σε εύρος θερμοκρασιών από -20C έως +60C.
- Διάμετρος: 110 cm
- Διάμετρος ματιού: 60 mm
- Μήκος: 142 cm
- Χρώμα: Μαύρο
Κατηγορία: Μπαλόνια
| Μάρκα | Polyform Norway |
|---|---|
| Όγκος | 670 L |
| Διάμετρος Ματιού Μπαλονιού | 60 mm |
| Άνωση Μπαλονιού | - |
| Διάμετρος | 110 cm |
| Βάρος | 21 Kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Μήκος | 142 cm |
| Κατάλληλο για σκάφος | Έως 19m |