Μπαλόνι Polyform A6 - 85 x 112 cm - Γκρι
Κωδικός προϊόντος
1010988
Τιμή hellenicblue
294,06 €
Προτ. Λιανική
328,92 €
Polyform A-series
Τα στρογγυλά μπαλόνια της εταιρείας Polyform Norway προσφέρονται σε διάφορα μεγέθη και χρώματα ώστε να ταιριάζουν σε όλα τα σκάφη από το πιο μικρό έως το πιο μεγάλο. Η σειρά A της Polyform Norway είναι εύκολα αναγνωρίσιμη από τα ενισχυμένα μάτια των μπαλονιών και την ποιότητα της κατασκευής που θέτει πλέον τα νέα στάνταρ στην αγορά.
Προσοχή το χρώμα του αντικειμένου διαφέρει από την φωτογραφία.
Κατηγορία: Μπαλόνια
| Μάρκα | Polyform Norway |
|---|---|
| Όγκος | 405 L |
| Διάμετρος Ματιού Μπαλονιού | 35 mm |
| Άνωση Μπαλονιού | - |
| Διάμετρος | 85 cm |
| Βάρος | 11.3 Kg |
| Χρώμα | Γκρί |
| Μήκος | 112 cm |
| Κατάλληλο για σκάφος | Έως 18m |