Μπαλόνι Polyform A4 - 55 x 75 cm - Μαύρο
Κωδικός προϊόντος
1028268
Τιμή hellenicblue
71,19 €
Προτ. Λιανική
79,62 €
Polyform A-series
Μπαλόνι Polyform A4 κατάλληλο για σκάφη έως 14m, σε μαύρο χρώμα. Είναι κατασκευασμένο από σκληρό βινύλιο υψηλής ελαστικότητας και είναι ανθεκτικό σε όλες τις καιρικές συνθήκες και σε εύρος θερμοκρασιών από -20C έως +60C.
- Διάμετρος: 55 cm
- Διάμετρος ματιού: 28 mm
- Μήκος: 71 cm
- Χρώμα: Μαύρο
Κατηγορία: Μπαλόνια
| Μάρκα | Polyform Norway |
|---|---|
| Όγκος | 90 L |
| Διάμετρος Ματιού Μπαλονιού | 28 mm |
| Άνωση Μπαλονιού | - |
| Διάμετρος | 55 cm |
| Βάρος | 4.1 Kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Μήκος | 71 cm |
| Κατάλληλο για σκάφος | Έως 14m |