Μπαλόνι Polyform A1 - 29.5 x 38 cm - Μαύρο
Κωδικός προϊόντος
1028267
Τιμή hellenicblue
29,08 €
Προτ. Λιανική
32,52 €
Polyform A-series
Μπαλόνι Polyform A1 κατάλληλο για σκάφη έως 7m, σε μαύρο χρώμα. Είναι κατασκευασμένο από σκληρό βινύλιο υψηλής ελαστικότητας και ανθεκτικό σε όλες τις καιρικές συνθήκες και σε εύρος θερμοκρασιών από -20C έως +60C.
- Διάμετρος: 29.5 cm
- Διάμετρος ματιού: 22 mm
- Μήκος: 38 cm
- Χρώμα: Μαύρο
Κατηγορία: Μπαλόνια
| Μάρκα | Polyform Norway |
|---|---|
| Όγκος | 13 L |
| Διάμετρος Ματιού Μπαλονιού | 22 mm |
| Άνωση Μπαλονιού | - |
| Διάμετρος | 29.5 cm |
| Βάρος | 2.100 Kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Μήκος | 38 cm |
| Κατάλληλο για σκάφος | Έως 7m |