Μπαλόνι OCEAN RT3 - 26.5 x 68.5 cm
Κωδικός προϊόντος
1021965
Τιμή hellenicblue
81,72 €
Προτ. Λιανική
93,93 €
Το μπαλόνι σκάφους της σειράς RT της OCEAN ξεχωρίζουν για τη πολλαπλή χρήση τους, έχουν σχεδιαστεί για οριζόντια και κάθετη εφαρμογή για οποιοδήποτε σκάφος. Η "σειρά RT" της Ocean έχει τη μέγιστη απόδοση λόγο του σχεδιασμού τους με τις ενισχυμένες κάθετες ραβδώσεις δίνοντάς σας την πρόσθετη προστασία που χρειάζεστε.Η ενιαία κατασκευή τους (χωρίς ραφές) και το ισόποσο πάχος σε όλο το σώμα, είναι τα βασικά χαρακτηριστικά που τους προσίδουν αξιοπιστία και φήμη. Είναι κατασκευασμένα από υλικό PVC Plastisol. Με απλή βαλβίδα που προσφέρει ταυτόχρονα εύκολο φούσκωμα και μέγιστη προστασία.
Πίεση φουσκώματος: 0.15 bar / 20°C
Κατηγορία: Μπαλόνια
| Μάρκα | OCEAN |
|---|---|
| Όγκος | 36.6 L |
| Διάμετρος Ματιού Μπαλονιού | 16 mm |
| Άνωση Μπαλονιού | - |
| Διάμετρος | 26.5 cm |
| Βάρος | 3 Kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Μήκος | 68.5 cm |