Μπαλόνι OCEAN H9 - 28 x 109 cm - Λευκό
Κωδικός προϊόντος
1021903
Τιμή hellenicblue
114,75 €
Προτ. Λιανική
131,90 €
Μπαλόνια σκάφους OCEAN
Προστατέψτε το σκάφος σας από χτυπήματα και φθορές με τα πιο αξιόπιστα και οικονομικά μπαλόνια σκαφών Ocean Classic. Κατασκευάζονται από Plastisol PVC και προσφέρουν έξτρα προστασία από τις ακτίνες UV για μεγαλύτερη αντοχή.
Η ενιαία κατασκευή τους (χωρίς ραφές) και το ισόποσο πάχος σε όλο το σώμα, είναι τα βασικά χαρακτηριστικά που τους προσδίδουν αξιοπιστία και φήμη. Επίσης, τα μπαλόνια σκαφών Series H διαθέτουν ενισχυμένο μάτι και στα δύο άκρα για απόλυτη αντοχή και κράτημα.
Πίεση φουσκώματος:
0.15 bar / 20°C
Κατηγορία: Μπαλόνια
| Μάρκα | OCEAN |
|---|---|
| Όγκος | 55.4 L |
| Διάμετρος Ματιού Μπαλονιού | 24 mm |
| Άνωση Μπαλονιού | - |
| Διάμετρος | 28 cm |
| Βάρος | 4 Kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Μήκος | 109 cm |