Μπαλόνι Castro A - 6HD - 85 x 100 cm - Γκρι
Κωδικός προϊόντος
1036340
Τιμή hellenicblue
240,65 €
Προτ. Λιανική
275,01 €
Μπαλόνια extra ενισχυμένου τύπου κατασκευασμένα από P.V.C. με πολύ ενισχυμένο μάτι.Το ανθεκτικό υλικό PVC που χρησιμοποιείται και ο τρόπος κατασκευής των μπαλονιών εξασφαλίζουν την μέγιστη ανθεκτικότητά τους. Iδανικά για σκληρή και εκτεταμένη χρήση. Είναι κατασκευασμένα με ομοιόμορφο πάχος τοιχωμάτων και ωραίο φινίρισμα της επιφάνειας. Εξαιρετικά ανθεκτικά στις συνθήκες της θάλασσας, την τριβή και την ηλιακή ακτινοβολία. Το σώμα του μπαλονιού είναι εύκαμπτο ενώ επιπρόσθετα η υψηλής ποιότητας βαλβίδα εξασφαλίζει τέλεια στεγανοποίηση. Τα μάτια είναι συμπαγή με ειδική ενίσχυση τόσο στο εσωτερικό όσο και στο εξωτερικό τους και κατασκευάζονται με μια ενιαία διαδικασία που καθιστά τα μάτια άρρηκτα από το σώμα του μπαλονιού. Κανονικές συνθήκες πίεσης στα 0,15 bar σε θερμοκρασία 20º C κατά προσέγγιση. Προέλευση EU
Κατηγορία: Μπαλόνια
| Μάρκα | Castro |
|---|---|
| Όγκος | - |
| Διάμετρος Ματιού Μπαλονιού | 35 mm |
| Άνωση Μπαλονιού | 326 Kg |
| Διάμετρος | 85 cm |
| Βάρος | - |
| Χρώμα | Γκρί |
| Μήκος | 100 cm |
| Κατάλληλο για σκάφος | Έως 18m |