Μπαλόνι Attwood 9355BD1 - 13 x 56 cm - Μπλε
Κωδικός προϊόντος
1010992
Τιμή hellenicblue
11,52 €
Προτ. Λιανική
14,99 €
Τα μπαλόνια πρόσδεσης της εταιρείας Attwood είναι κατασκευασμένα από ένα ελαφρύ πολυμερές υλικό το οποίο είναι πολύ μαλακό ώστε να μην καταστρέφει το σκάφος, παράλληλα όμως είναι ανθεκτικό στην ακτινοβολία UV αλλά και τις μηχανικές καταπονήσεις. Το μάτι των μπαλονιών είναι ενισχυμένο ενώ τα ίδια τα μπαλόνια είναι κατασκευασμένα ενιαία και όχι σε κομμάτια. Το οβάλ σχήμα τους αλλά και τα ''νεύρα'' σε όλο το μήκος του μπαλονιού τα εμποδίζουν από το να κυλήσουν.
Κατηγορία: Μπαλόνια
| Μάρκα | Attwood |
|---|---|
| Όγκος | - |
| Διάμετρος Ματιού Μπαλονιού | - |
| Άνωση Μπαλονιού | - |
| Διάμετρος | 13 cm |
| Βάρος | - |
| Χρώμα | Μπλε |
| Μήκος | 56 cm |
| Κατάλληλο για σκάφος | Έως 5m |