MINI Q40 eLED Plus Black
Κωδικός προϊόντος
1010197
Τιμή hellenicblue
65,88 €
Προτ. Λιανική
73,20 €
- Λαμπτήρας LED 2 watt υψηλής φωτεινότητας
- Καλουπωτό ελαστικό προστατευτικό στην κεφαλή, μειώνει τις αντανακλάσεις και προστατεύει τον φακό
- Λειτουργεί ιδανικά σας φωτογραφικό φωτιστικό spot.
- Δυνατό, αντιδιαβρωτικό ABS και πολυκαρβονικό πλαστικό
- Περιλαμβάνει λουρί μάσκας
- Κατασκευάζεται στις ΗΠΑ
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ (M Π Υ): |
6.50 in x 1.60 in x 1.40 in
16.51 cm x 4.06 cm x 3.56 cm
|
|---|---|
| ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: | Waterproof |
| ΤΥΠΟΣ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ: | Lithium Disposable / Alkaline Disposable |
| ΤΥΠΟΣ ΛΑΜΠΤΗΡΑ: | eLED |
| ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ: | 4 AA Alkaline/LR6; 4 AA Lithium/L91 (can be used with 4 Nicad or NiMH AA-cells) |
| ΧΡΟΝΟΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ (ΑΛΚΑΛΙΚΕΣ): |
4-5 hrs (Alkaline); 9-10 hrs (Lithium) |
| ΦΩΤΕΙΝΟΤΗΤΑ (ΑΛΚΑΛΙΚΕΣ): | 77 lm |
| ΒΑΡΟΣ: |
6.00 oz
170.10 g
|
| ΜΗΚΟΣ ΑΚΤΙΝΑΣ: |
328.00 ft
99.97 m
|
| ΒΑΘΟΣ: |
500.00 ft
152.40 m
|
ΧΡΩΜΑ: Μαύρο
Κατηγορία: Φακοί
| Διάρκεια | 4-5 hrs (Alkaline); 9-10 hrs (Lithium) |
|---|---|
| Φωτεινότητα | 77 lm |
| Βάρος | 170.10 g |
| Μάρκα | Underwater Kinetics |
| Τύπος Λαμπτήρα | LED |
| Βάθος | 152.40 m |
| Ισχύς Λαμπτήρα (Watt) | 2W |