Liferaft Lalizas Leisure-Raft , Με Φουσκωτή Σκεπή , Βαλίτσα - 6 Ατόμων
Κωδικός προϊόντος
1022027
Τιμή hellenicblue
1.386,23 €
Προτ. Λιανική
1.523,21 €
Η νέα σωστική σχεδία Leisure-raft της εταιρείας Lalizas είναι ιδανική για παράκτια πλεύση, και ενδείκνυται για εκείνους που δεν έχουν την ανάγκη χρήσης μεγαλύτερης σχεδίας πλεύσης, προσφέροντας στους ταξιδιώτες το μικρότερο, ελαφρύτερο και πιο οικονομικό liferaft της αγοράς. Το Lalizas leisure-raft είναι τόσο ελαφρύ, ώστε να επιτρέπει την εύκολη εκτόνωση, ενώ λόγω του μικρού του μεγέθους διευκολύνεται η αποθήκευση του σε σημεία μικρής χωρητικότητας.
Εξοπλησμός:
- 20ft. (6m) κορδόνι πρόσδεσης
- Αντλία χειρός
- Άγκυρα
- Μαχαίρι Ασφαλείας
- Βαλβίδα εκτόνωσης πίεσης
- CO2 σύστημα εκτόνωσης
- Φως εντοπισμού
- 2 τσάντες έρματος
- 1 θήκη
Χαρακτηριστρικά Liferaft:
- Διαθέτει Φουσκωτή Σκεπή
- Μέγιστος Αριθμός Ατόμων: 6
- Μήκος: 244.3 cm
- Πλάτος: 244.3 cm
- Ύψος: 120 cm
Χαρακτηριστικά Βαλίτσας:
- Μήκος: 50 cm
- Πλάτος: 35 cm
- Ύψος: 19 cm
- Βάρος: 12.50 Kg
Κατηγορία: Liferafts
| Μάρκα | Lalizas |
|---|---|
| Μήκος | 50 cm |
| Πλάτος | 35 cm |
| Ύψος | 19 cm |
| Βάρος | 12.50 Kg |
| Μέγεθος | 6 Άτομα |
| Πιστοποίηση | Non-ISO |
| Τύπος Liferaft | Βαλίτσα |