Kit Πλυσίματος Deck Marco DP9 - 24V
Κωδικός προϊόντος
1027062
Τιμή hellenicblue
408,65 €
Προτ. Λιανική
423,79 €
Το κιτ από την Ιταλική εταιρεία Marco περιλαμβάνει αντλία αυτόματης πλήρωσης με ελικοειδή γρανάζια κατασκευασμένα από PTFE και ενσωματωμένο φίλτρο. Επίσης η αντλία έχει επινικελωμένο σώμα από ορείχαλκο και βαλβίδα ελέγχου. Διαθέτει ελαστική σωλήνα και το ακροφύσιο τα οποία συνδέονται στην αναμονή του σκάφους με τον σύνδεσμο Quick-Click.
Model: 16482013
Κατηγορία: Αντλίες
| Μάρκα | Marco |
|---|---|
| Διάμετρος | 13 mm (3/8'') |
| Τάση | 24 Volt |
| Χρήση Αντλίας | Νερού |
| Ανύψωση | 1.5 m |
| Ροή Εξόδου | 12 L/min |
| Amps | 6 A |
| Πίεση (psi) | 58 |