Κιτ Πλυσίματος Deck Marco DP9/E - 12/24V
Κωδικός προϊόντος
1027063
Τιμή hellenicblue
406,33 €
Προτ. Λιανική
421,38 €
Το κιτ από την Ιταλική εταιρεία Marco, περιλαμβάνει μία αντλία αυτόματης πλήρωσης 12V η οποία αποτελείται από ελικοειδή γρανάζια κατασκευασμένα από PTFE, φίλτρο, σκελετό από επινικελωμένο ορείχαλκο και βαλβίδα ελέγχου. Στο κιτ περιλαμβάνεται επίσης 15m ελαστικού σωλήνα και ακροφύσιο, εξοπλισμένο με ταχυσύνδεσμο, βαλβίδα ελέγχου και σκανδάλη με δυνατότητα ρύθμισης δέσμης νερού. Η αντλία μπορεί να λειτουργήσει τόσο με θαλασσινό όσο και με γλυκό νερό.
Model: 16482115
Κατηγορία: Αντλίες
| Μάρκα | Marco |
|---|---|
| Διάμετρος | 13 mm (½'') |
| Τάση | 12-24 Volt |
| Χρήση Αντλίας | Νερού |
| Ανύψωση | 1.5 m |
| Ροή Εξόδου | 12 L/min |
| Amps | 12 A |
| Πίεση (psi) | 65 |