Κιτ Πλυσίματος Deck Marco DP3 - 12V
Κωδικός προϊόντος
1027058
Τιμή hellenicblue
327,40 €
Προτ. Λιανική
339,51 €
Το κιτ από την Ιταλική εταιρεία Marco, περιλαμβάνει μία αντλία αυτόματης πλήρωσης 12V η οποία αποτελείται από ελικοειδή γρανάζια κατασκευασμένα από PTFE υλικό, φίλτρο, σκελετό από επινικελωμένο ορείχαλκο και βαλβίδα ελέγχου. Επίσης το κιτ διαθέτει 15m ελαστικού σωλήνα και ακροφύσιο, εξοπλισμένο με ταχυσύνδεσμο, βαλβίδα ελέγχου και σκανδάλη με δυνατότητα ρύθμισης δέσμης νερού. Η αντλία μπορεί να λειτουργήσει τόσο με θαλασσινό όσο και με γλυκό νερό. IP44
Model: 16480012
Κατηγορία: Αντλίες
| Μάρκα | Marco |
|---|---|
| Διάμετρος | 13 mm (½'') |
| Τάση | 12 Volt |
| Χρήση Αντλίας | Νερού |
| Ανύψωση | 1.5 m |
| Ροή Εξόδου | 14 L/min |
| Amps | 10 A |
| Πίεση (psi) | 43 |