Kit Πλυσίματος Deck Marco DP12 - 24V
Κωδικός προϊόντος
1027065
Τιμή hellenicblue
466,70 €
Προτ. Λιανική
483,99 €
Το κιτ από την Ιταλική εταιρεία Marco, περιλαμβάνει μία αντλία αυτόματης πλήρωσης 12V η οποία αποτελείται από ελικοειδή γρανάζια κατασκευασμένα από PTFE υλικό, φίλτρο, σκελετό από επινικελωμένο ορείχαλκο και βαλβίδα ελέγχου. Στο κιτ περιλαμβάνεται επίσης 15m ελαστικού σωλήνα και ακροφύσιο, εξοπλισμένο με ταχυσύνδεσμο, βαλβίδα ελέγχου και σκανδάλη με δυνατότητα ρύθμισης δέσμης νερού. Η αντλία μπορεί να λειτουργήσει τόσο με θαλασσινό όσο και με γλυκό νερό.
Model: 16484013
Κατηγορία: Αντλίες
| Μάρκα | Marco |
|---|---|
| Διάμετρος | 13 mm (½'') |
| Τάση | 24 Volt |
| Χρήση Αντλίας | Νερού |
| Ανύψωση | 3 m |
| Ροή Εξόδου | 15 L/min |
| Amps | 12 A |
| Πίεση (psi) | 72 |