Κιτ Αλλαγής Λαδιών Marco OCK1 - 24V
Κωδικός προϊόντος
1027078
Τιμή hellenicblue
227,54 €
Προτ. Λιανική
235,97 €
Κιτ αλλαγής λαδιών μικρού μεγέθους από την Ιταλική εταιρεία Marco, εύκολο στη χρήση και στη μεταφορά του. Διαθέτει αντίστροφη λειτουργία ροής, με δυνατότητα πλήρωσης και αποστράγγισης λαδιών, ενώ υπάρχει η δυνατότητα σύνδεσης με σωλήνες διαφόρων διαμετρημάτων (6,8,13 mm) . Το κιτ περιλαμβάνει αντλία με μπρούτζινα γρανάζια, κλίπς, ασφάλεια 5 Α και σωλήνα 13 mm. Είναι κατάλληλο για τη μεταφορά λαδιών με μέγιστη θερμοκρασία 120ο C και Diesel με ελάχιστη θερμοκρασία ανάφλεξης 38ο C. Η ισχύς του μοτέρ της αντλίας είναι 90 W.
Model: 16493013
Κατηγορία: Αντλίες
| Μάρκα | Marco |
|---|---|
| Διάμετρος | 13 mm (½'') |
| Τάση | 24 Volt |
| Χρήση Αντλίας | Λαδιού |
| Ανύψωση | 1 m |
| Ροή Εξόδου | 0.3 L/min(6 mm), 1 L/min(8 mm), 5.5 L/min(13 mm) |
| Amps | 3 A |
| Πίεση (psi) | 29 |