Κιτ Αλλαγής Λαδιών Marco OCK1 - 12V
Κωδικός προϊόντος
1027077
Τιμή hellenicblue
227,54 €
Προτ. Λιανική
235,97 €
Κιτ αλλαγής λαδιών μικρού μεγέθους από την Ιταλική εταιρεία Marco, εύκολο στη χρήση και στη μεταφορά του. Διαθέτει αντίστροφη λειτουργία ροής, με δυνατότητα πλήρωσης και αποστράγγισης λαδιών, ενώ υπάρχει η δυνατότητα σύνδεσης με σωλήνες διαφόρων διαμετρημάτων (6,8,13 mm). Το κιτ περιλαμβάνει αντλία με μπρούτζινα γρανάζια, κλίπς, ασφάλεια 10 Α και σωλήνα 13 mm. Είναι κατάλληλο για τη μεταφορά λαδιών με μέγιστη θερμοκρασία 120ο C και καυσίμου Diesel με ελάχιστη θερμοκρασία ανάφλεξης 38ο C. Η ισχύς του μοτέρ της αντλίας είναι 90 W.
Model: 16493012
Κατηγορία: Αντλίες
| Μάρκα | Marco |
|---|---|
| Διάμετρος | 9.5 mm (3/8'') |
| Τάση | 12 Volt |
| Χρήση Αντλίας | Λαδιού |
| Ανύψωση | 1 m |
| Ροή Εξόδου | 0.3 L/min(6 mm), 1 L/min(8mm), 5.5 L/min(13mm) |
| Amps | 6 A |
| Πίεση (psi) | 29 |