Κιτ Αλλαγής Λαδιών Marco OCK1-R - 12V
Κωδικός προϊόντος
1027080
Τιμή hellenicblue
241,48 €
Προτ. Λιανική
250,42 €
Κιτ αλλαγής λαδιών μικρού μεγέθους από την Ιταλική εταιρεία Marco, εύκολο στη λειτουργία και τη μεταφορά του. Ολοκληρωμένο σετ με αντλία με μπρούτζινα γρανάζια, κλιπς, ασφάλεια 10 Α και σωλήνα 13 mm. Η ισχύς του μοτέρ της αντλίας είναι 90W και είναι κατάλληλη για μεταφορά νερού με μέγιστη θερμοκρασία 85ο C, Diesel με ελάχιστη θερμοκρασία ανάφλεξης 38ο C και λαδιού.
Model: 16493212
Κατηγορία: Αντλίες
| Μάρκα | Marco |
|---|---|
| Διάμετρος | 13 mm (½'') |
| Τάση | 12 Volt |
| Χρήση Αντλίας | Λαδιού |
| Ανύψωση | 1 m |
| Ροή Εξόδου | 0.3 L/min(6 mm), 1 L/min(8 mm), 5.5 L/min(13mm) |
| Amps | 5 A |
| Πίεση (psi) | 29 |