Καταψύκτης Isotherm Drawer 160 Inox Light
Κωδικός προϊόντος
1029896
Τιμή hellenicblue
3.278,58 €
Προτ. Λιανική
3.400,00 €
Το ψυγείο Drawer 160 Inox Light είναι η εξέλιξη του πετυχημένου μοντέλου DR 160 inox Combo. Το συγκεκριμένο μοντέλο διαθέτει δύο συρτάρια τα οποία λειτουργούν ως κατάψυξη.
Καταψύκτης Isotherm Drawer 190 Inox
- Όγκος: 160 L
- Εξωτερικές Διαστάσεις(ΥxΠxB): 86.5 x 62.7 x 59 cm
- Βάρος: 45 Kg
- Κατανάλωση: 48.9 W/h
- Συμπιεστής: BD50F
Κατηγορία: Ηλεκτρικά Ψυγεία & Καταψύκτες
| Μάρκα | indel Webasto |
|---|---|
| Χωρητικότητα Κατάψυξης | 160 L |
| Χωρητικότητα Συντήρησης | - |
| Μονάδα Ψύξης | Εσωτερική |
| Τύπος | Καταψύκτης |
| Βάθος | 59 cm |
| Τάση | 12-24 Volt |
| Βάρος | 46 Kg |
| Ύψος | 86.5 cm |
| Πλάτος | 62.7 cm |
| Κατανάλωση | 48.9 W/h |