Καταψύκτης Isotherm Cruise 90 Inox Classic
Κωδικός προϊόντος
1030006
Τιμή hellenicblue
1.857,13 €
Προτ. Λιανική
2.222,22 €
Ο καταψύκτης Cruise 90 Inox Classic διαθέτει ειδική επίστρωση antifingerprint. Ακόμη μπορεί να τοποθετηθεί δίπλα από το ψυγείο CR 130 Inox καθώς έχουν τις ίδιες διαστάσεις με (το ψυγείο έχει 1 εκατοστό μεγαλύτερο βάθος). Είναι εξοπλισμένος με 3 ράφια με 4 διαφορετικά καπάκια.
Ψυγείο Isotherm Cruise 90 Inox Classic
- Όγκος: 90 L
- Εξωτερικές Διαστάσεις (ΥxΠxB): 75 x 54.5 x 56.5 ψm
- Βάρος: 27.5 Kg
- Κατανάλωση: 27 W/h
- Συμπιεστής: BD35F
Κατηγορία: Ηλεκτρικά Ψυγεία & Καταψύκτες
| Μάρκα | indel Webasto |
|---|---|
| Χωρητικότητα Κατάψυξης | 90 L |
| Χωρητικότητα Συντήρησης | - |
| Μονάδα Ψύξης | Εσωτερική |
| Τύπος | Καταψύκτης |
| Βάθος | 56.5 |
| Τάση | 12-24 Volt |
| Βάρος | 27.5 Kg |
| Ύψος | 75 cm |
| Πλάτος | 54.5 cm |
| Κατανάλωση | 27 W/h |