Καταψύκτης Isotherm Cruise 63 Inox
Κωδικός προϊόντος
1029883
Τιμή hellenicblue
1.660,71 €
Προτ. Λιανική
1.722,22 €
Ο καταψύκτης Isotherm Cruise 63 Inox έχει τις ίδιες ακριβώς εξωτερικές διαστάσεις με το ψυγείο CR85 συνεπώς, μπορούν να τοποθετηθούν το ένα δίπλα στο άλλο δίνοντας ένα ωραίο αισθητικά αποτέλεσμα. Ο καταψύκτης είναι εξοπλισμένος με 2 ράφια και ένα δοχείο στο κάτω μέρος του.
Καταψύκτης Isotherm Cruise 63 Inox
- Όγκος: 63 L
- Εξωτερικές Διαστάσεις (ΥxΠxB): 62 x 49.5 x 55.5 cm
- Βάρος: 23 Kg
- Κατανάλωση: 18.3 W/h
- Συμπιεστής: BD35F
Κατηγορία: Ηλεκτρικά Ψυγεία & Καταψύκτες
| Μάρκα | indel Webasto |
|---|---|
| Χωρητικότητα Κατάψυξης | 63 L |
| Χωρητικότητα Συντήρησης | - |
| Μονάδα Ψύξης | Εσωτερική |
| Τύπος | Καταψύκτης |
| Βάθος | 55.5 cm |
| Τάση | 12-24 Volt |
| Βάρος | 23 Kg |
| Ύψος | 62 cm |
| Πλάτος | 49.5 cm |
| Κατανάλωση | 18.3 W/h |