Καταψύκτης Isotherm BI 53 F
Κωδικός προϊόντος
1029890
Τιμή hellenicblue
2.169,65 €
Προτ. Λιανική
2.250,00 €
Ο καταψύκτης Isotherm Built-In- Box BI 53 F διαθέτει τοιχώματα Inox και εσωτερικό φωτισμό. Οι θερμοκρασίες κυμαίνονται από 0 °C έως -20 °C. Ο συμπιεστής ψύξης είναι τοποθετημένος στο κάτω μέρος του καταψύκτη, μπορεί όμως να επανατοποθετηθεί έως και 1.5 μέτρo μακριά.
Ψυγείο Isotherm Built-In Box 53F
- Όγκος: 53 L
- Εξωτερικές Διαστάσεις (ΥxΠxB): 63* x 64.5 x 42.5 cm (*Ενσωματωμένο μοτέρ)
- Βάρος: 26 Kg
- Κατανάλωση: 10.8 W/h
- Συμπιεστής: BD35F
Κατηγορία: Ηλεκτρικά Ψυγεία & Καταψύκτες
| Μάρκα | indel Webasto |
|---|---|
| Χωρητικότητα Κατάψυξης | 53 L |
| Χωρητικότητα Συντήρησης | - |
| Μονάδα Ψύξης | Εσωτερική |
| Τύπος | Καταψύκτης |
| Βάθος | 42.5 cm |
| Τάση | 12-24 Volt |
| Βάρος | 26 Kg |
| Ύψος | 63 cm |
| Πλάτος | 64.5 cm |
| Κατανάλωση | 10.8 W/h |