Ψυγείο Φορητό Vitrifrigo VF65P
Κωδικός προϊόντος
1045697
Τιμή hellenicblue
843,99 €
Προτ. Λιανική
895,96 €
Η νέα σειρά της Vitrifrigo περιλαμβάνει μια πλήρη γκάμα φορητών ψυγείων που μπορούν να εγκατασταθούν σε πολύ περιορισμένους χώρους.
Τεχνικά Χαρακτηριστικά Μοντέλου VF65P:
- 12/24Vdc - 100-240Vac - 50/60Hz
- ψηφιακός θερμοστάτης
- ψύχει έως -22 C
- θύρα USB
- περιλαμβάνει αποσπώμενο καλάθι τροφίμων
- αποσπώμενο καπάκι
- εσωτερικό φως LED
- εσωτερική ψυκτική μονάδα
- A++
- 55W
Κατηγορία: Ηλεκτρικά Ψυγεία & Καταψύκτες
| Μάρκα | Vitrifrigo |
|---|---|
| Χωρητικότητα Συντήρησης | 65 L |
| Μονάδα Ψύξης | Εσωτερική |
| Τύπος | Ψυγείο/Καταψύκτης |
| Βάθος | 71 cm |
| Τάση | 12-24-220 Volt |
| Βάρος | 24 Kg |
| Ύψος | 45.50 cm |
| Πλάτος | 56 cm |
| Κατανάλωση | 55 W |