Kαταψύκτης Isotherm Cruise 65 Classic
Κωδικός προϊόντος
1025550
Τιμή hellenicblue
1.446,42 €
Προτ. Λιανική
1.500,00 €
Ο καταψύκτης Cruise 65 είναι ένας καταψύκτης όγκου 65 λίτρων με πολύ παχιά μόνωση. Είναι εξοπλισμένο με ένα ράφι και ένα δοχείο στο κάτω μέρος. Το Cruise 65 έχει το ίδιο πλάτος με το Cruise 130.
Καταψύκτης Isotherm Cruise 65 (Classic)
- Όγκος: 65 λίτρα
- Εξωτερικές Διαστάσεις(ΥxΠxB): 610x527x 540cm
- Βάρος: 21Kg
- Κατανάλωση: 18.34 W/h
- Συμπιεστής: BD35F
Κατηγορία: Ηλεκτρικά Ψυγεία & Καταψύκτες
| Μάρκα | indel Webasto |
|---|---|
| Χωρητικότητα Κατάψυξης | 65 L |
| Μονάδα Ψύξης | Εσωτερική |
| Τύπος | Καταψύκτης |
| Βάθος | 54 cm |
| Τάση | 12-24 Volt |
| Βάρος | 21 Kg |
| Ύψος | 61 cm |
| Πλάτος | 52.7 cm |
| Κατανάλωση | 18.3 W/h |