Kαταψύκτης Isotherm Cruise 63 Classic
Κωδικός προϊόντος
1025549
Τιμή hellenicblue
1.392,86 €
Προτ. Λιανική
1.444,44 €
Ο καταψύκτης Cruise 63 έχει τις ίδιες εξωτερικές διαστάσεις με το ψυγείο Cruise 85. Επομένως, αυτές οι μονάδες μπορούν να τοποθετηθούν τέλεια η μία δίπλα στην άλλη. Το Cruise 63 είναι εξοπλισμένο με δύο ράφια και έναν κάδο στο κάτω μέρος.
Καταψύκτης Isotherm Cruise 63 (Classic)
- Όγκος: 63 λίτρα
- Εξωτερικές Διαστάσεις(ΥxΠxB): 620x477x 515cm
- Βάρος: 24Kg
- Κατανάλωση: 24 W/h
- Συμπιεστής: BD35F
Κατηγορία: Ηλεκτρικά Ψυγεία & Καταψύκτες
| Μάρκα | indel Webasto |
|---|---|
| Χωρητικότητα Κατάψυξης | 63 L |
| Μονάδα Ψύξης | Εσωτερική |
| Τύπος | Καταψύκτης |
| Βάθος | 51.5 cm |
| Τάση | 12-24 Volt |
| Βάρος | 24 Kg |
| Ύψος | 62 cm |
| Πλάτος | 47.7 cm |
| Κατανάλωση | 18.3 W/h |