Αντλία Jabsco Par Max 3.5 , 13.2 L/min , 40 psi - 12V
Κωδικός προϊόντος
1025885
Τιμή hellenicblue
208,42 €
Προτ. Λιανική
231,58 €
Η αντλία Par-Max 3.5 είναι σχεδιασμένη για σκάφη που απαιτούν αθόρυβη και ομαλή ροή στα 12 ή 24V παράλληλα με την χαμηλή τιμή.
Χαρακτηριστικά:
- Αυτόματη πλήρωση έως 3m
- Μπορεί να λειτουργήσει στεγνή
- Ανθεκτική στη διάβρωση
- Αθόρυβη λειτουργία
Model: 32600-0092
Κατηγορία: Αντλίες
| Μάρκα | JABSCO |
|---|---|
| Διάμετρος | 13 mm (1/2'') |
| Τάση | 12 Volt |
| Χρήση Αντλίας | Νερού |
| Ανύψωση | 3 m |
| Ροή Εξόδου | 13.2 L/min |
| Amps | 8 A |
| Πίεση (psi) | 40 |