Αντλία Jabsco Par Max 3.5 , 13.2 L/min , 25 psi - 12V
Κωδικός προϊόντος
1025887
Τιμή hellenicblue
352,37 €
Προτ. Λιανική
451,75 €
Η αντλία είναι σχεδιασμένη με διάφραγμα τριών θαλάμων ώστε να εξασφαλίζει ομαλή ροή και αθόρυβη λειτουργία. Είναι βαρέως τύπου παρέχοντας μεγαλύτερη ροή και μεγαλύτερη διάρκεια ζωής. Διαθέτει ενσωματωμένο σύστημα για τον έλεγχο του θορύβου.
- Τάση: 12 V
- Ένταση: 15 A
- Ροή: 13 L/min
- Πίεση: 40 psi
- Ανύψωση: 3 m
- Διάμετρος σωλήνα: 13 mm
- Διαστάσεις: 22 x 10.5 x 11.3 cm
- Βάρος: 2.47 kg
Model: 32600-0292
Κατηγορία: Αντλίες
| Μάρκα | JABSCO |
|---|---|
| Διάμετρος | 13 mm (1/2'') |
| Τάση | 12 Volt |
| Χρήση Αντλίας | Νερού |
| Ανύψωση | 3 m |
| Ροή Εξόδου | 13.2 L/min |
| Amps | 8 A |
| Πίεση (psi) | 25 |