Αντλία Marco UP1 - J - 12V
Κωδικός προϊόντος
1001321
Τιμή hellenicblue
141,86 €
Προτ. Λιανική
181,87 €
Αντλία αυτόματης πλήρωσης από την Ιταλική εταιρεία Marco με ελαστική πτερωτή.
Model: 16200412
Κατηγορία: Αντλίες
| Μάρκα | Marco |
|---|---|
| Διάμετρος | 20 mm (3/8'') |
| Τάση | 12 Volt |
| Χρήση Αντλίας | Σεντίνας |
| Ανύψωση | 1.5 m |
| Ροή Εξόδου | 28 L/min |
| Amps | 8 A |
| Πίεση (psi) | 14.5 |